Villa tipi prefabrik

Villa tipi prefabrik genelde inşaat şantiyelerinde tercih edilen prefabrik yapılar geçici barınma ve çalışma ortamları için inşa edilmektedir. Mutfağımız daha oldukça geniş ve ferah evimizin en oldukça zaman geçirdiğimiz alanı güvenlik kamerası ve alarm sistemindende oldukça memnunuz tüm çalışanlara teşekkür ederiz. Elektrik sistemi topraklamasında bakır kaplamalı çelik topraklama kazıkların ve bakır kablolar kullanılmaktadır. Isıtma sistemi radyatörlerle classic borulama (kolon ve bronsman sistemi) metodu ile birlikte projelendirilir. Firmanın ek olarak bize sundukları akıllı ev sistemler içok hoşumuza gitti lakin sadece yazın kullandığımız için yaptırmadık. Villa tipi prefabrik dış cephe kaplamaları yenilenebilir kalitede olacaktır. Değişimi sağlanan giydirme cephe kaplamaları birbirinden değişik sistemlerde dizayn edilebilir. Binaların dış cephelerine kaplama yapıldığı takdirde bina ömrünü uzatmak olası. Üzerine ekstra kaplama tipleri ile birlikte daha orjinal dış cepheler yaratılabilmektedir. Genç ve dinamik yapımızla hep bit adım daha öteyi amaçlayan çalışanlarımız ve firmamız öncesinde niteliğe ihtimam vermektedir. Yüksek kalitedeki izalasyonu ile birlikte yazın serin kışın sıcak evinizde ailenizle huzur içerisinde yaşayacaksınız.

İsteğe ve bütçeye en münasip değişik imalat tarzlarımız ve planlarımız yer almaktadır. Villa tipi prefabrik hayalinizdeki evi ya da büroyu sizler için 3 ebatlı olarak çiziyoruz ve onayınızdan sonra imalatına anında başlıyoruz. Isıtma dönemi boruları polipropilen boru olup borulama imalatı (kolon ve yataj toplama) teklif kapsamındadır. Bakımı betonarmeye göre bakımı daha zahmetsiz ve daha en doğru fiyatlıdır. Binaların hayat süresi betonarme yapı ile birlikte aynı olup ortalama 70 ile birlikte 80 sene arasında tahmin ediliyor. Yazılı izin olmadan kopyalamak ya da alıntı gerçekleştirmek meşru kovuşturma hakkı doğurur. Villa tipi prefabrik özel temel gerekmeden vinç gereksinimi olmadan çevreyi kirletmeden kısa süre içerisinde monte ediliyor. Özel temel gerekmeden vinç gereksinimi olmadan çevreyi kirletmeden kısa süre içerisinde monte edilir. Kullanışlılığı ve konforu ön plana çıkaran iç mekan planlamalarının yanı sıra çağdaş ve şıklığı ile birlikte itina çeken dış cephe tasarımları da harika bir manzara sergiliyor. Bir de imzalayacakları sözleşme ve teknik şartnamelerin bütün detaylarını dikkatlice gözden geçirmeli. Binanın uygulanacağı bölgenin iklim şartları öneme alınarak izolasyonu değiştirilebiliyor.

Modern ve tarihi dokuya en uygun olarak tasarlanıp üretilebilirler. Villa tipi prefabrik müşteri temsilcilerimiz açıkladığınız telefon numarası üzerinden sizi arayacaktır. Kalite ve ideal fiyatları eş zamanlı bulabileceğiniz firmamıza sizi de bekliyoruz.Villanın parçaları fabrikada yapıldığı için parça montajı zaman bakımından kar sağlanmasına yol açmaktadır. İstenildiğinde sökülüp yere başka yere montajı yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir