Villa prefabrik kampanya

Villa prefabrik kampanya betonarma bir binanın proje aşamasından uygulama adımına en az 6 ay maximum 48 ay vb sürelerde bitmesi ve anahtar teslim olduğu bilinmektedir. Prefabrik konut yahut şantiye vs yapılarınızı expert montaj ekibimiz epeyce kısa süre içerisinde hazır bir hale getirip anahtar teslimi gerçekleştirmektedir. Standart tek katlı konut planlarımız dışında müşteri gereksinimleri ve istekleri tarafında spesifik çalışmaların yapılması da muhtemeldir. Özellikle şirketler ruhsat alim sürecini müşteriye bırakırlar. Üstün özellikleri ile birlikte fark yaratan Ankara Prefabrik birleşik üretim tesisleri ile birlikte müşterilerinin taleplerine üretim emniyeti ile birlikte cevap verebilmektedir. Villa prefabrik kampanya ruhsat ve meşru izin konuları müşterinin kendine aittir. Prefabrik ev imalatı adımında müşterinin temel ihtiyaçları ve gereksinimleri tarafında plan çizilerek imalat yapılabiliyor. Firmamızın temel aks ölçülerine ideal olması tarafında müşterinin gereksinimleri ve gereksinimlerini göz önüne alarak kişiye hususi projeler uygulanabilmektedir. Yaklaşık maliyeti çıkarılan evlerin ayrıntıları için müşteri temsilcimizle görüşünüz. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik avantajımız vasıtası ile müşteri memnuniyetini daima üst civarda tutmayı başarıyoruz. Üretimde sarfedilen tüm sac malzeme çinko kaplanarak galvanize edilmiş yapı çeliği olabilir.

Fabrika ortamında sarfedilen aletler ilave nitelik ve güvence sağlar. Villa prefabrik kampanya malzemelerin üretiminde sarfedilen panellerin hafifliği ise ulaştırmayı kolaylaştırıyordu. Konutlar için özellikle mühim olan dış cephe estetiği için A1 katagorisi yanmaz fibercement malzemesi kullanılmaktadır. Prefabrik ev fiyatlarında mühim kalemlerden bir tanesidir. Prefabrik yapıların ısı ve ses yalıtımı diğer yapılara göre oldukça daha çoktur. Prefabrik evlerin duvar sistemi iki beton levha arasına izalosyon malzemesi konularak üretilmekte olup dışta 10 cm içte ise 6 cm kalınlığa sahip olup en fazla ısı ve ses yalıtımı karşılamaktadır. İç tavan kapaması üstüne serilen çatı şiltesi ısı yalıtımı karşılamaktadır. Villa prefabrik kampanya genelde yaylalarda ahşap ev veyahut kütük evler tercih edilmektedir. Isı Yalıtımları epeyce üst civarda olmakla beraber deprem yerlerinde en epeyce tercih edilen yapılarak olarak bilinmektedir. Yapım aşamasının süratli bir süreçte tamamlanması kullanıcının konutuna daha tez sahip olmasını karşılamaktadır. Prefabrik yapılar modüler olmasından ötürü daha daha önceden planlanarak ve gereksinimlere göre üretilebilir. İsteğe göre değişebilen manzara seçeneklerinin olması. Betonarme bir binaya göre oldukça daha hafif olması ve çelik vidalarla demonte parçaların birleştirilmesinden ötürü deprem hemen esner ancak yıkılmaz.

Villa prefabrik kampanya isteğe göre farklı seçenekli malzemeler de tüketilir. İsteğe göre farklı seçenekli malzemeler kullanmak mümkün. Sizlere proje adımında evde kullanılacak malzemeler ve malzeme kaliteleri konusunda uzmanlarımız bilgi verecektir. Prefabrike yapılarda kullandığımız malzemelerin tamamı TSE belgeli ve çoğu ISO 9001 belgelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir