Tek katlı prefabrik villa

Tek katlı prefabrik villa Ankara dışı montajlarda montaj ekibinin yemek ve konaklama masrafları müşteriye ait. Fabrika ortamında sarfedilen aletler ilave nitelik ve güvence sağlar. Malzemelerin üretiminde sarfedilen panellerin hafifliği ise ulaştırmayı kolaylaştırıyordu. Yapılarımızda sarfedilen galveniz 99 sene paslanmaya karşı dayanıklıdır. Çatı kaplaması ile birlikte ilgili bir son derece seçeneğimiz mevcuttur. Üzerine ekstra kaplama tipleri ile birlikte daha orjinal dış cepheler yaratılabilmektedir. Binaların dış cephelerine kaplama yapıldığı takdirde bina ömrünü uzatmak olası. Kullanılacak malzemelerin kalitesi ve nakliye ücretleri de fiyatları etkilemektedir. Tek katlı prefabrik villa zamanında bitiren ve işini nitelik standartlarına en münasip şirket seçimi mühimdir. Kullanılan malzeme kalitesi şirketler arasında farklılık göstermiştir ve fiyatlarda etkilidir. Bir ev inşa etmenin geleneksel yöntem; evin inşa edileceği bölgeye ev inşaatında kullanılacak olan ürünleri taşımakla baslar. Gürültü ve toz vs inşaat sürecinde yaşanan pürüzler ortadan kalkar. Betonarme bir binaya göre son derece daha hafif olması ve çelik vidalarla demonte parçaların birleştirilmesinden ötürü deprem hemen esner ancak yıkılmaz.

Esnek yapı niteliğiyle deprem ve zemin kaymalarına karşı dayanıklıdırlar. Tek katlı prefabrik villa standart duvar kalınlığı isteğe ve iklim şartlarına göre değişebiliyor. Özellikle şirketler ruhsat alim sürecini müşteriye bırakırlar. Üstün özellikleri ile birlikte fark yaratan Ankara Prefabrik birleşik üretim tesisleri ile birlikte müşterilerinin taleplerine üretim emniyeti ile birlikte cevap verebilmektedir. Mutfak dolabı ve vitrifiye malzemeleri yerleştirilir. İsteğe göre farklı seçenekli malzemeler kullanmak mümkün. İsteğe göre farklı seçenekli malzemeler de kullanılıyor. Tek katlı prefabrik villa hafif çelik yapı ve yapı malzemeleri sektöründeki bilgi birikimi ve mühendislik tecrübeleri ile birlikte. Binanın uygulanabilmesi için bağlı yer alan belediye ile birlikte görüşülmesi gerekmekte. Sitede yer alan evlerin ücretlerini e-posta olarak yahut whatsup dan temin edebilirsiniz. Prefabriğin sözcük manası olarak bakıldığında ise her türlü parçası hazırlanarak birleştirilerek kurulur bir hale gelmiş durumudur. Su olukları yatay ve dikey olarak PVC oluklardan oluşmaktadır. Yasal izinleri alınmayan yapılar kaçak yapılar olarak bilinmektedir.

Betonarme bir binaya göre epeyce daha hafif olması ve çelik vidalarla demonte parçaların birleştirilmesinden ötürü deprem derhal esner lakin yıkılmaz. Tek katlı prefabrik villa sabit ve betonarme yapılar depreme ne dek sağlam olsalarda elbette ki hasar gören yapılardır. Prefabrik yapılar elastik oldukları için deprem ve zemin kaymalarına karşı dayanıklıdırlar. Tasarımlarda genel olarak şık detaylar ve dayanıklı yapılar yer alıyor. Anahtar teslimde temel betonu dahil değildir. Isı ve ses yalıtımı vs konularda betonarme için geçerli olan tüm teknikler uygulanabilir. Isı yalıtımı için 44 mm kalınlığında polistiren sert köpük kullanılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir