wp

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada müşterilerimizin en çok sormuş olduğu soruları bi araya topladık.

Prefabrik Ev Temel Beton , maliyetleri fiyatlarımıza dahil değildir.Temel beton vereceğimiz avan projeye göre müşterimizin yaptırması gerekmektedir.

Ankara Dışı Prefabrik ev yapımlarında konaklama maliyetleri,müşteriye ait olmaktadır.

Prefabrik evleriniz kurumlarını sağladıkdan sonra bulunduğunuz il ilçedeki mimarlar tarafından ruhsat işlemleri için destek almanız gerekmektedir.Yetkili Mimar tarafından proje onaylanarak belediyeye başvuruda bulunması gerekmektedir.

Prefabrik ev fiyatları yapılacak yapınızın özellliklerine göre değişiklik göstermektedir.Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları ortalama , 1.100 ₺ - 1.250₺ arasında değişiklik göstermektedir.İki Katlı Prefabrik Ev Fiyatları;1.350 ₺ - 1.500 ₺ arasında değişiklik gösterebilmektedir.Dönemsel kampanyalarımız için biz ulaşarak doğru fiyatlara ulaşabilirsiniz.Prefabrik Ev Fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Prefabrik evlerin ilk yapılış amaçları aslında deprem bölgelerinde hasar görmüş olan evlerdeki insanların yaşaması için deprem bölgelerine en uygun yapı olarak bilinmektedir.Prefabrik yapılar ,betonarme yapılara göre daha esnek yapılar olmasının avantajıyla depreme en dayanıklı evler olarak bilinir.

Prefabrik ve Çelik Yapılar tüm arazı şartlarına ve ilklim şartlarına göre yapılabilmektedir.Isı yalıtımları ve diğer çelik yapılandırmaları bulunduğunuz yerine arazi şartlarına göre planlanarak üretilmektedir.

Prefabrik ve çelik yapılar betonarme evlere göre çok daha kısa sürede ve çok daha ucuz maliyetler ile yapılmaktadır.Betonarme yapıların deprem dayanıklılıkları prefabrik yapılara göre daha azdır,Isı yalıtımı ve prefabrik evlerın kullanım işlevselliği betonarme yapılara göre çok çok daha üstündür.Bu yüzden çelik yapılar son dönemlerde en çok tercih edilen yapılardır.Betonarme evlerin inşaat süreleri 1 yılı aşkın sürerken çelik yapılar maximum 2 ay gibi bir sürede tamamlanarak firmamız tarafından sizlere anahtar teslim şekilde teslim edilmektedir.