Prefabrik Ev Modelleri

Dubleks Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik yapılar, günümüzde ofis, otel, spor salonu gibi ticari geniş işletme binalarından kişisel konutlara kadar yaygın kullanım alanına sahip. Özellikle müstakil bir yaşam tarzının hayalini kuranlar için prefabrik ev modelleri ve fiyatları makul çözümler sunuyor. Kısa zamanda uygun fiyatla ev sahibi olmak için tek katlı prefabrik ev modelleri idealken; dubleks prefabrik ev modelleri, lüks ve şık görünümleriyle ön plana çıkar. Dubleks prefabrik ev modelleri, tüm prefabrik yapılar gibi kısa sürede monte edilir ve depreme dayanıklıdır. Çift katlı prefabrik ev tasarımları da aynı şekilde kişilerin tercihine göre değişebilir. Katlardaki oda sayısı, büyüklüğü ve hangi cephede hangi odanın olacağı tercihe göre değişebilir. Prefabrik evlerin en avantajlı özelliklerinden biri de taşınabilir olmasıdır. Dubleks prefabrik ev modelleri de büyük olmasına rağmen taşınabilir. Uzun yıllar mevsim koşullarından zarar görmeyen dubleks prefabrik evler, yıllar sonra bile dilediğiniz yere yeniden monte edilebilir.

Prefabrik Villa Nedir?

Kullanım alanına bakıldığında dubleks prefabrik ev modelleri daha çok lüks villa veya ofis olarak karşımıza çıkar. Lüks görünümü ve geniş alanı nedeniyle dubleks prefabrik evlere genellikle prefabrik  villa denilmektedir. Tarihi eski mimariye benzediği için refabrik yapılar son yıllarda ‘köşk’ ismiyle de sıkça lüks yapılar olarak karşımıza çıkar. Tek katlı prefabrik evlerden farklı olarak balkona sahip olabilen dubleks prefabrik ev modelleri, yazlık bölgelerin vazgeçilmezlerindendir. Özellikle yazlık bölgelerde geniş balkonlarla tercih edilen dubleks prefabrik villalar, ısı ve yağmura karşı da dayanıklıdır.

Dubleks Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Dubleks prefabrik evler, tercihe göre tarihi görünümde, balkonlu, balkonsuz gibi farklı modellerde üretilebilir. Lüks ve estetik görünen Dubleks prefabrik ev modelleri, havuzlu villa olarak da sıkça tercih edilir. Bütün prefabrik yapılarda olduğu gibi dubleks prefabrik ev fiyatları da tercihe ve kullanılan malzemeye göre değişebilir. Dubleks ev fiyatları, genellikle ek kat ve destek kolonları olması nedeniyle tek katlı yapılara göre daha pahalıdır. Prefabrik ev fiyatları (diğer yazının linki) hakkında web sitemizden bilgi alabilirsiniz. Hayalinizdeki ev için en uygun fiyat teklifleri ise bir telefon uzakta!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir