Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik evler, ekonomik fiyatları ve estetik görünümleriyle günümüzde giderek daha çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda depreme dayanıklı olduğunu ve mevsim koşullarından zarar görmeden uzun süre korunabildiğini de düşündüğümüzde prefabrik ev fiyatları, oldukça uygun diyebiliriz. Yaptırmak istediğiniz evin büyüklüğünü, yapısını ve kat sayısını belirleyerek bütçenize en uygun prefabrik ev fiyatlarını belirleyebilirsiniz. Fabrikada üretilen parçaların birbirine dayanıklı çelik vidalarla monte edilmesi nedeniyle betonarme yapılara göre daha ekonomik olan prefabrik ev fiyatları, aynı zamanda yapıda kullanılacak boya ve malzeme kalitesine göre de değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle kendinize uygun prefabrik ev fiyatlarını belirlerken dikkate almanız gereken bazı hassas noktalar vardır.

En Uygun Prefabrik Ev Fiyatları Nelerdir?

Prefabrik villalar, tamamen kişilerin ihtiyacına ve sahip oldukları alanın koşullarına özel olarak üretilip kısa sürede monte edilen yapılardır. Prefabrik ev fiyatları, farklı yapı büyüklüğüne, kat sayısına ve m2 başına düşen işçilik bedeline göre de hesaplanır. En uygun prefabrik ev fiyatları genellikle 50.000 TL’den başlarken  dubleks prefabrik ev fiyatları veya geniş m2 büyüklüğüne sahip tek katlı prefabrik ev fiyatları daha yüksektir. Uygun prefabrik ev fiyatları arasından seçim yapmak isteyen kişilere önerimiz, genellikle tek katlı dubleks prefabrik ev modellerindendir.  Tek katlı prefabrik villa fiyatlarında  m2 başına birim fiyat ortalama olarak 1000 TL’den başlar ve kullanılan malzeme türüne, iş detaylarına göre yükselebilir.

Prefabrik Ev Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Prefabrik ev fiyatları hesaplanırken kat büyüklüğü ve evin tasarımı dikkate alınır. Bunun yanında prefabrik villanızın sağlam ve iyi tasarlanmış olması için alan ekspertizi, projelendirme ve çizim ve montaj aşamalarının da en iyi şekilde yapılması gerekir. Bu aşamada ortaya çıkan ek yalıtım ve nem bariyeri gibi ihtiyaçlar prefabrik ev fiyatlarına ek maliyet olarak dahil edilebilir.

Firmamız, uygun prefabrik ev fiyatları ve nitelikli işçiliği bir arada sunarak en iyi yaşam alanlarını üretmeyi amaçlamaktadır. Tüm prefabrik villalarımızı, en uygun fiyatla çağdaş çizgileri takip ederek son teknolojiyle üretiyoruz. Anahtar teslim sürecine kadar sunduğumuz en uygun prefabrik ev fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime (link: https://ankaraprefabrikvilla.com/iletisim/) geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir