Hakkımızda

Biz?

Ankara Prefabrik Villa, Prefabrik yapılarda faaliyet gösteren, gelişmiş bir çok ülkenin uzun yıllardır kullandığı prefabrik evleri ülkemizde de başarıyla üreterek, üzerine aldığı sorumlulukları eksiksiz ve zamanında yerine getirmiştir. Sürekli yenilenen teknolojiyi takip ederek ve kendi bünyesindeki yeniliklerle birlikte projelerine devam etmektedir. Güvenli, kaliteli,ekonomik , insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden üretilen yapılar, betonarme yapılara göre düşük maliyeti birleştirerek Ankara Prefabrik Villa markasıyla sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Kaliteli çelik evleri sizler için üretmeyi kendisine ilke edinen firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren, insanların yaşamına değer katan, zamanında ve eksiksiz teslim edilen yapıları ile sürekli yeniliklere açık bir firma olarak, her türlü yapılarda, estetik, konforlu, ekonomik yaşam alanları sunmaya devam etmektedir.

Vizyon / Misyon

Gelişen teknolojinin ışığında en kaliteli ürünü en ekonomik şartlarda doğaya zarar vermeden üreterek ihtiyaçları karşılamak, hem de diğer yapılara göre çok daha hızlı bir şekilde. Güvenli kaliteli ve ekonomik konut yapımın da ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek.

Kalite Politikası

- İnsanlığa ve çevreye duyarlı olmak
- Çağdaş ürünler tasarlamak
- Düşük maliyet / kaliteli ürün sunmak
- Sorun değil, çözüm üretmek